| Naam | Telescopische Poorttransportband en Transportbandmachines & Transportband |
|---|---|
| Cyclusduur | 15S |
| Voeding | 100-230V AC (gespecificeerde gebruiker) |
| Elektrische lading | Maximum 200 Volt |
| Het Volume van de luchtstroom | Tot 10 L/minute |
| Naam | PCB-Hoge Vin - de Draaitransportband van kwaliteitspcb |
|---|---|
| Fietstijd | 10Sec |
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Naam | PCB-Hoge Vin - de Draaitransportband van kwaliteitspcb |
|---|---|
| Het cirkelen tijd | 10Sec |
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Naam | PCB-Hoge Vin - de Draaitransportband van kwaliteitspcb |
|---|---|
| Het cirkelen tijd | 10Sec |
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |