| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Handleiding |
| PCB-grootte (maximaal) | 322 mm*322 mm |
| PCB-dikte (maximaal) | 5 mm |
| Spindel | 50000rpm/min |
| Hoogtecompensatie | 60~110mm |
|---|---|
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| Machineinterface | AOC LCD17“, Logitech-muis |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| Lens | Computar EX2C |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| As | 50000rpm/min |
| As | 50000rpm/min |
|---|---|
| Schroef | TBI-de invoer van de de balschroef van de Precisiegrond |
| PCB-(maximum) grootte | 322mm*322mm |
| PCB dik (maximum) | 5mm |
| Lens | Computar EX2C |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | een jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |