| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | cirkelblad |
| Het bladleven | 7-8months |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendwijze | Optie |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| Operating System | Windows7 |
|---|---|
| Human-Computer Operation and Data Storage | Industrial computer |
| Laser | 10-17W |
| Material | Stainless Steel |
| Processed Product Size | 330*330mm/330*670 |