| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt | ESD Verf |
| Voltage | 110v/220v |
| Machinegewicht | 1500kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| PCB-dikte | 1.0-3,5 mm |
| Brandnaam | CW |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |