| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Materiaal voor het model | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB / EXW / CIF |
| MOQ | 1 set |
| levertijd | binnen 5 dagen |
| Naam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Devilierytijd | binnen drie dagen na ontvang de betaling |
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Eatablishjaar | 1999 |
| Grootte ((mm) | 930 X 880X1230 |
| Naam | de machine van PCB/fpc van het ponsen |
|---|---|
| Devilierytijd | binnen drie dagen na ontvang de betaling |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | CWPL |
| Bijdrage (ton) | 8 ton |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Modellen | kan worden gemaakt volgens de eisen van de klant |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Diensten | ondersteuning van diensten in het buitenland |
| Materiaal van het model | hoogspanningsstaal |
| Naam | de machine van PCB/fpc van het ponsen |
|---|---|
| Devilierytijd | binnen drie dagen na ontvang de betaling |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | CWPL |
| Bijdrage (ton) | 8 ton |
| Naam | de machine van PCB/fpc van het ponsen |
|---|---|
| Devilierytijd | binnen drie dagen na ontvang de betaling |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | CWPL |
| Bijdrage (ton) | 8 ton |
| Naam | de machine van PCB/fpc van het ponsen |
|---|---|
| Devilierytijd | binnen drie dagen na ontvang de betaling |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | CWPL |
| Bijdrage (ton) | 8 ton |
| Materiaal voor het model | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB / EXW / CIF |
| MOQ | 1 set |
| levertijd | binnen 3 dagen |