| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
|---|---|
| Snij snelheid | 400 mm/sec |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal van Japan |
| Garantie | 12 maanden |
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 400 mm/sec |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Gewicht van de machine | 40 kg |
| Spanning | 200VAC |
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 8/9/10 sets (gemaakt volgens de eisen van de klant) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
|---|---|
| De lading en maakt manier leeg | Hand |
| Resolutie | ±0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkplaats | 680mm*360mm*50mm |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| PCB-dikte | 0.8 tot en met 3,5 mm |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Spanning | 200VAC |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |