| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| dienstverlening | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | vrij één jaar |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max. snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal voor het blad | Hoogsnelheidsstaal |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| balde materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | het niveau van de exploitantvaardigheid |