| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 770*510*450 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. Orde (set) | 1 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven Wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kracht | 220 V |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| PCB-type | V-groef |
| Bladtype | Lineair |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Snijlengte | Optioneel |
| Kleur | wit |
| gewicht | 55 kg |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 7 dagen na betalingsontvangstbewijs |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |