| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max. snijlengte | 330 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal voor het blad | Hoogsnelheidsstaal |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| dienstverlening | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Gebruik | snijden led-paneel, pcb.. |
| Aantal lemmen | 6 stuks |
| Vorm van de messen | cirkeltype |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |