| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| PCB-Laden en lossen | Handleiding |
| PCB-grootte (maximaal) | 322 mm*322 mm |
| PCB-dikte (maximaal) | 5 mm |
| Spindel | 50000rpm/min |
| Dikte van de PCB-platen | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Maatwerkgrootte van de PCB-afpaneleermachine | 420 x 280 x 400 mm |
| PCB-afsplitsingssnelheid | 0~400 mm/s |
| Spanning en vermogen | 110/220 V 60 W |
| Max. PCB-afsplitsing | Onbeperkt |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| gewicht | 530kg |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | Cirkelbladen |
| Scherpe dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens Exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Pakket | plywooden geval |
| levertijd | binnen 3 dagen |
| productleveringscapaciteit | 1000 stuks per jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | één jaar |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Inlaatspanning | 110/220 v |
|---|---|
| Het verpletteren van snelheid | 200-480°C |
| Frequentie | 50 tot 60 Hz |
| Het smelten Capaciteit | 2,2 kg |
| Nominaal vermogen | 300 W |