| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Maatwerkgrootte | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Blad | lineair en rond |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.63.5mm |
| Blad | Rondschrijven en ronde |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.6-3.5 mm |
| Afzonderlijke lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Bladentype | twee lineaire bladen |
| Type | Pneumatisch type |
| Garantie | vrij één jaar |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | een jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 330 mm |
| Garantie | een jaar |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| componentenhoogte | tot 50mm |
| Blad | lineair blad twee |