| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Productnaam | V-besnoeiing Separator |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Scherpe Dikte | 0.33.2mm |
| Scherp Punt | 0100200300400mm |
| Het bladleven | 7-8months |
| NAAM | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| De Snelheid van besnoeiingspcb | 300mm/s of 500mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van PCB's | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |