| Naam | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maximum toepasselijke PCB | 300*570mm |
| Voeding | 220V/110V |
| Gebruik | Van LEIDENE Productie Buis de Grote Qty |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| De Snelheid van besnoeiingspcb | 300mm/s of 500mm/s |
| PCB-Dikte | 0.63.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| MOQ | 1 reeks |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Motormacht | 250W |
| Maximum PCB-grootte | 650*400mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |