| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Scherpe lengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Assnelheid | 60000RPM |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Macht | 220/110V |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| As | KAVO |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 5 dagen na betaling |
| Grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 460mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Auto TegendiePCB-‐ Ladermachine in Dongguang China wordt gemaakt | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Luchtlevering | 4 ‐ 7kg/cm2 |
| Tijdschriftgrootte | 320*355*567 (mm) |
| Vervoerhoogte | 900±20mm |
| PCB-grootte | 60~250*330mm |
| Auto TegendiePCB-‐ Ladermachine in Dongguang China wordt gemaakt | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Luchtlevering | 4 ‐ 7kg/cm2 |
| Tijdschriftgrootte | 320*355*567 (mm) |
| Vervoerhoogte | 900±20mm |
| PCB-Grootte | 60~250*330mm |