| Auto TegendiePCB-‐ Ladermachine in Dongguang China wordt gemaakt | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Luchtlevering | 4 ‐ 7kg/cm2 |
| Tijdschriftgrootte | 320*355*567 (mm) |
| Vervoerhoogte | 900±20mm |
| PCB-grootte | 60~250*330mm |
| Naam | Automatische PCB-router |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge efficience met dubbel het werkplatform |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Diensten | Levering over de overzeese dienst |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Scherpe Snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Scherpe Snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |