| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | De Matrijs van ponsendepaneling |
|---|---|
| MOQ | 1 reeks |
| materiaal voor het model | Hoge snelheidsstaal |
| Type | Aangepast |
| Klaar tijd | 7-15days |
| Naam | Automatische PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 1200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Het verpletteren |
|---|---|
| As | KAVO |
| Gewicht van de machine | 600KGS |
| PCB-grootte | 450*350mm |
| Assnelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 480 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |