| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | binnen 3 het werkdagen |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Snijcapaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | Een jaar vrij |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Blad | Lineair Blad |
| Garantie | Eén jaar |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Standaard Werkplaats | 320*320mm |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.53.5MM |
| Garantie | één jaar |
| Frequentie | 50-60Hz |
| Lijst | 2 |