| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 40 kg |
| PCB-het depaneling | PCB-het depaneling |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| Snijlengte | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Golflengte | 355um |
|---|---|
| Super | Lage machtsconsumptie |
| Laser | 12/15/17 W |
| Lasermerk | Optowave |
| Stroom | 220V 380v |
| PCB-breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven Wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| PCB-breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Blad | Gebruik snel staal |
| Maximum PCB-Grootte | 460*460mm (norm) |
|---|---|
| Laser | UVlaser in vaste toestand |
| Lasermerk | Optowave |
| Scherpe precisie | ±20 μm |
| NAAM | Het Systeem van laserdepaneling |