| Naam | PCB-separator |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 460 mm |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Brandnaam | CW |
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |