| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Levering vermogen | 300 reeksen maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 4sets |
| Proceslijst | Dubbele tafel |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Storage module | 50 sets programma's opslaan |
| Bijdragen(T) | 8 |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Pneumatische |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 460mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Levering vermogen | 300 reeksen maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Met motor |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Het scheiden van dikte | 00,6-3,5 mm |
| vermogen | 110/220V |
| Bladmateriaal | gebruik van geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Snijlengte | 200/330/400/450/480 mm |
| Type | Pneumatisch type |
| bladenvorm | Twee lineaire lemmen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |