| Functie | Gemotoriseerd |
|---|---|
| Aflevering | 1-3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Grootte | Zou kunnen worden aangepast |
| Garantie | vrij één jaar |
| Model | CWV-1A600 |
| Lengte van het bord | 300~1200 mm (kan niet gemaakt worden) |
|---|---|
| Afmetingen | 2105*1662*1716 mm |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Materiaal van het model | Hoogsnelheidsstaal |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| Snijlengte | 460mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Macht (W) | 10/12/15/18W |
|---|---|
| Het plaatsen nauwkeurigheid | ± 25 μm (1 Mil) |
| Het verschepen | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | 1000mm*940mm *1520 mm |
| Het koelen | Luchtgekoeld (het interne water-air koelen) |
| Garantie | 12 maand kosteloos |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-600℃ |
| Externe dimensie | 520*370*600mm |
| Temperatuurafwijking | ± 2 ℃ |
| Kadermateriaal | 1.5mm ijzer |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Stofzuiger | (Facultatieve) bovenkant of bodem |
| Het verpletteren van beetje | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| PCB-Grootte | 450*350mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |