| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Cyclusduur | 70,5 s/cyclus |
| Output | 8T |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | 3 dagen na betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |