| PCB-grootte | 450*350mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Macht | 220V |
| Garantie | één jaar |
| Merk | Chuangwei |
| Oorsprong | CHINA |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FR4, MCPCB |
| Scherpe precisie | 0.01mm |
| Werkplaats | 320*320mm, zouden kunnen worden aangepast |
| As | Ochtendster |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 480 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| type lemmen | Twee lineaire lemmen |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Robuuste Kaderpcb Depanelizer voor Stijve het Metaalraad van PCB Fpc | 900*760*750 |
|---|---|
| Het Langst minimaliseert | unlimted |
| Minimaliseer Dikte | 0.33.5mm |
| Garantie | één jaar |
| Machinegewicht | 475KG |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| De lengte van het lemmet | 480mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |