| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Werkgebied | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | een jaar |
| Type | Pneumatische |
| PCB-Type | PCB-panelen met freesverbindingen |
|---|---|
| PCB-Materiaal | Aluminium FR4 FPC |
| PCB-dikte | 0,3-1,0 mm |
| Kracht | 220V (op maat) |
| Gewicht | 530kg |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 450mm |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |