| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| Gewicht | 1900kgs |
| levertijd | 3 - 5 dagen na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Systemen | Automatisch type |
| Naam | PCB depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Gebruik | het snijden van afgedrukte cirkelplaten en alumplaten... |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | optie |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350 mm (maximaal) |
| Grootte | 1000*1200*1533 mm |