| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | optie |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 sets (op maat) |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | optie |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 sets (op maat) |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 (aangepaste) reeksen |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende Manier | Optie |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Maximum PCB-Grootte | 600*460mm |
|---|---|
| Voeding | 230 VAC, 50-60 Herz, kVA 3 |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Kwaliteit | Hoge Rang |
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Naam | PCB Depanelizer-systeem |
|---|---|
| XY-snijsnelheid | 0~100mm/s |
| Nauwkeurigheid heroriëntatie | ± 0.01mm |
| XYZ AB Manier van bediening | AC-servomotoren |
| Hoogte transportband | 900 ±50mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-GROOTTE | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350 mm (maximaal) |
| As | KAVO |