| Cilinderoutput (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Cilinderslag (mm) | 10 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Blad | Hoge snelheidsstaal |
| Werkende druk (bar) | 4~6 |
| De snelheid van het afschuiven | vier keuzeversnellingen |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Ddepaneling lengte | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-grootte | 320*320mm (norm) |
| Garantie | één jaar |
| As | KAVO |
| Snelheid | 60000rpm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Certificaten | CE-ISO |
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
|---|---|
| De lading en maakt manier leeg | Hand |
| Resolutie | ±0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkplaats | 680mm*360mm*50mm |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Facultatief |
| Garantie | vrij één jaar |