| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | wit |
| Merken | ChuangWei |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Diktecapaciteit | 1.03.0mm |
| Snijlengte | unlimit |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | Rondschrijven en ronde |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.6-3.5 mm |
| Afzonderlijke lengte | 460mm (kan aanpassen) |