| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| bladen | lineair en rond type |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm |
| Bladtype | rond en lineair |
| Kracht | 110/220V |
| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| Betaling | TT vooraf |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Blalde | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | Facultatief |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Gewicht van de machine | 40 kg |
| Spanning | 200VAC |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Snij snelheid | Handmatige bediening |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Afmeting | 400*780*480 mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |