| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | wit |
| Merken | ChuangWei |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | wit |
| Merken | ChuangWei |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Snij snelheid | Handmatige bediening |
| Snijdikte | 0.6-3.5 mm |
| Bladmateriaal | Geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Afmeting | 400*780*480 mm |
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 400 mm/sec |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Het scheiden van dikte | 0.6-3.5 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220v |
| Blad | Rondschrijven en ronde |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.6-3.5 mm |
| Afzonderlijke lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| PCB-singulatie Dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| PCB-singulatiesnelheidsregeling | met de hand |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladtype | ronde en lineaire lemmen |
| PCB-singulatie Dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| PCB-singulatiesnelheidsregeling | met de hand |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladtype | ronde en lineaire lemmen |