| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| componentenhoogte | tot 50mm |
| Blad | lineair blad twee |
| Blad | lineair en rond |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.63.5mm |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |
| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Betaling | TT vooraf |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | o.3-3.5 |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Bladmateriaal | lineaire bladen van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | één jaar |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| type lemmen | lineair en rond type |
| Het bladleven | ongeveer 1 jaar |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | lunlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Macht | 110/220v |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Type | Pneumatische |
| Kracht | 110/220v |
| Pons bijdragen | 3 (kan klant gemaakt tot 30T) |
| Werkgebied | 330*220 (kan naar maat gemaakt) |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| gewicht | 530kg |