| Model | CWVC-1A |
|---|---|
| Grootte | 780 x 460 x 560 mm |
| Machinegewicht | 55 kg |
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Verminder snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Grootte | 1027 x 400 x 436 mm |
| De afzonderlijke grootte | 720mm |
| Verminder de snelheid | Mauual |
| Minimaliseer de dikte | 0.6-3.5 mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Grootte (mm) | 420*280*400 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | lineair blad twee |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Type | Pneumatische |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| bladen | lineair en rond type |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Leveringstermijn | 5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Levertijd | 5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Grootte | 1027 x 400 x 436 mm |
| De afzonderlijke grootte | 720mm |
| Verminder de snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer de dikte | 0.6-3.5 mm |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |