| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | wit |
| Stroomvoorziening | 110/220v |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Levertyd | van 7 dagen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| platformlengte | Op maat |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 460mm |
| PCB-singulatie Dikte | 0.63.5mm |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |