| Rijden | Pneumatische |
|---|---|
| Materiaalmacht | 150w |
| Frame | C-type |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Machine Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | cirkelblad |
| Het bladleven | 7-8months |
| Blad | cirkelblad twee |
|---|---|
| structuur | Stevig ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Levertijd | 1 dag |
| Betalingstermijn | TT vooraf |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
|---|---|
| Blad | Twee ronde type |
| Garantie | Een jaar gratis |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Dikte | 0.6-3.5 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | Circuit Board Router |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Blad | ronde lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Worktable | 330 x 220 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 |
| Verpakking Details | plywooden geval |