| Bladmateriaal | het staal van de de invoerhoge snelheid van Japan |
|---|---|
| Het scheren dikte | 0.33.5mm |
| Het scheren snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheren lengte | Geen grens |
| Type | pneumatisch |
| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Grootte | 730 X 810 X 1700 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Depressie | 0.45-0.70 Pa |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Blad | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Levertyd | een dag na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Bladtype | twee cirkelvormige lemmen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Rijden | Pneumatische |
|---|---|
| Materiaalmacht | 150w |
| Frame | C-type |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Machine Moddel | MT-2100-AS/ AW |