| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Type | Pneumatische |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Type | Pneumatische |
| Kracht | 110/220v |
| Pons bijdragen | 3 (kan klant gemaakt tot 30T) |
| Werkgebied | 330*220 (kan naar maat gemaakt) |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Bladtype | twee cirkelbladen |
| Platformlengte | 500mm de norm, kan om het even welke lengte aanpassen |
| Kleur | wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Snijtijd | controle met de hand |
| Model | CWV-2M |
| PCB-lengte | 330 mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Geen limiet |
| bladen | 3 reeksen |
| Het drijven | Motor |
| PCB-dikte | 0.83.5mm |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |