| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 400 mm/sec |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Type | Automatisch |
| certification | CE ISO |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| bladen | lineair en rond type |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Garantie | Één Jaar |
|---|---|
| Blad | Lineair |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Dikte | 0.33.5mm |
| Max Length | 400mm |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 330 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 V |
| Machinegrootte | 420x280x400 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | wit |
| Merken | ChuangWei |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |