| Model | CWPL |
|---|---|
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Verpakking Details | Verpakking van houten koffers |
| Levertijd | 5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWPM |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Grootte | 730 X 810 X 1700 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Depressie | 0.45-0.70 Pa |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| levertijd | 3-5 dagen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Voordelen | afzonderlijke pcb's zonder microstrees |
| Type | Automatisch type |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | wit |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |