| Model | CWPE |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Werkluchtdruk (Mpa) | 0,5-0,7 |
| Stroomvoorziening | 110/220v |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Werkplaats | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 730×810×1700 |
| Garantie | Een jaar |
| type | Pneumatisch |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Verminder de snelheid | Pneumatische |
| Bijdrage ((ton) | 8 |
| Leveringstermijn | 5 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |