| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Verzendweg | FOB / EXW / CIF |
| Materiaal | hoogwaardig staal |
| Betalingsduur | T/T |
| Kenmerken | Op maat |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| levertijd | 3-5 dagen |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Voordelen | afzonderlijke pcb's zonder microstrees |
| Type | Automatisch type |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| gewicht | 530kg |
| Naam | half-automatische opblaasmachine |
|---|---|
| Werkplaats | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Standaard tonnage van de punch (ton) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | FPC/PCB |
| Brandnaam | CW |
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70Mpa |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| maat van de machine | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Maatwerkgrootte | 930 x 880 x 1230 mm |
| Materiaal voor het steken van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Max. Verhuizing | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |