| Werkgebied | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | Pneumatische |
| Snij snelheid | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Sleutelwoord | Ponsenpers |
| Oorsprong | China |
| PCB-grootte | 220x320 mm |
| Gewicht van het product | 150 kg |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| Druk | 8T |
| Grootte | 730 X 810 X 1700 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Depressie | 0.45-0.7Pa |
| Ponsenkracht | 3-10T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm (kan aangepast worden) |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Verzendweg | FOB / EXW / CIF |
| Materiaal | hoogwaardig staal |
| Betalingsduur | T/T |
| Kenmerken | Op maat |