| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Werkgebied | 450 x 350 mm |
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | PCB-Router Depanelizer |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | wit |
| Stroomvoorziening | 110/220v |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Toepassing | FPC,FR4 platen |
|---|---|
| Dikte | 0.1-1.0 mm |
| Kracht | 220V of 110V |
| Gewicht | 680kg |
| Kleur | Wit |
| Ponsenkracht | 3-30T |
|---|---|
| Doodgaan. | Aanpassen |
| Garantie | een jaar |
| het werken is | 330*220mm |
| Type | Pneumatische |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1200 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 8 |
| Werkoppervlak (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |