| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Levering (dag) | 1 |
| Vermogen (set) | 1000 |
| PCB-oppervlakte (mm) | 330*220 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Naam van het product | Laser PCB/FPC-separator |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| het levenscyclus | 200000 keer |
|---|---|
| kleur | Blauw zwart grijs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaardoperationtemperature | 260 |
| Maximumverrichtingstemperatuur (C) | 350 |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Snij snelheid | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Sleutelwoord | Ponsenpers |
| Oorsprong | China |
| PCB-grootte | 220x320 mm |
| Gewicht van het product | 150 kg |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Stroomvoorziening | 220 V |