| PCB-raadstijd | 6Sec |
|---|---|
| tijdschriftverandering na verloop van tijd | 30Sec |
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| PCB-raadstijd | 6Sec |
|---|---|
| tijdschriftverandering na verloop van tijd | 30Sec |
| Voeding | 100-230V wisselstroom |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Overdrachthoogte | 900±20mm (of aangepast) |
| Naam | Multifunctionele PCB-Buffer |
|---|---|
| Voeding | 4 – 6 kgf/cm2 |
| Vast spoor | Voorzijde |
| Buffercapaciteit | Max. 24 PCB's bij hoogte 1 |
| Overdrachthoogte | 900 ±20mm |
| Naam | Multifunctionele PCB-Buffer |
|---|---|
| Voeding | 4 – 6 kgf/cm2 |
| Vast spoor | Voorzijde |
| Buffercapaciteit | Max. 24 PCB's bij hoogte 1 |
| Overdrachthoogte | 900 ±20mm |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Naam | Punching Depaneling |
|---|---|
| PCB-oppervlakte (mm) | 460*320 |
| Grootte (mm) | 930*880*1230 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Gewicht (kg) | 680 |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Naam | PCB-de Tribunemachine van de Inspectieverbinding |
|---|---|
| Voeding | 100-230V AC |
| Elektrische lading | Maximum 100VA |
| Transmissiehoogte | 900±20mm |
| Leveringsrichting | Linker Verlaten → Juiste of Juiste → |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Certificaten | CE-ISO |
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Certificaat | CE |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V of 110V |
| PCB-lengte | 330 mm |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| Bladtype | cirkelbladen |