| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 330 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 V |
| Machinegrootte | 420x280x400 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 330 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 V |
| Machinegrootte | 420x280x400 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kracht | 220 V |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| PCB-type | V-groef |
| Bladtype | Lineair |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Dikte | 0.6-3.5 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | Circuit Board Router |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |