| kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Stofzuiger | Boven of beneden (optioneel) |
| Routing beetje | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| Gewicht | 530kg |