| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 460mm |
| PCB-singulatie Dikte | 0.63.5mm |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Bladmateriaal | het staal van de de invoerhoge snelheid van Japan |
|---|---|
| Het scheren dikte | 0.33.5mm |
| Het scheren snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheren lengte | Geen grens |
| Type | pneumatisch |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Blad | één lineair één cirkelvormig |
| Scheidingssnelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Temp• PCB-dikte | 0.5-3.0 mm |
| Snijgebied | 450 x 350 mm |
| Router bit diameter | 0.8 ~ 2,0 mm |
| Bietveranderingen | Handleiding |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Punch Contributor (T) | 3 (op maat gemaakte blikken tot 30T) |
| Werkoppervlak (mm) | 330*220 (op maat gemaakt) |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| PCB-Vorm | Verbonden verbinding |
|---|---|
| Voordeel | Lage prijs |
| PCB-separator | PCB-separator |
| De tijden van de actieslag | 12 keer/min |
| Het werk droge luchtdruk | 0.50-0.70 Mpa |