| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Max Cutting Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Maximum PCB-Grootte | 322*322mm |
| Macht (w) | 400W |
| Asprecisie | 0.001mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Doodgaan. | aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Gebruik | de raad van de besnoeiingsaluin |
| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Stijve Fixturing | Universeel vingerhoedje & antistatische inrichting |
| Maximale snelheid | 60000rpm/min |
| Dikte van het paneel | 3 mm |
| Het verpletteren van Waaier | 320mm*320mm |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
|---|---|
| Snij snelheid | 400 mm/sec |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal van Japan |
| Garantie | 12 maanden |