| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Werkgebied | 330*220mm |
|---|---|
| Draag bij | 3-30T |
| Depressie | 0.45-0.70pa |
| Garantie | 12 maanden vrij |
| Gewicht | 530kg |
| Type | Met motor |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Het scheiden van dikte | 00,6-3,5 mm |
| vermogen | 110/220V |
| Bladmateriaal | gebruik van geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB/CIF |
| Kleur | Wit |
| Merken | ChuangWei |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |