| Bladtype | Lineair |
|---|---|
| Dikte | 0.33.5mm |
| NAAM | PCB-singulationmachine |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Levertijd | 1 week |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| moq | 1 SET |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Systemen | Automatische ponsmachine |
|---|---|
| Verzendweg | Optie (afhankelijk van klantvereiste) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Op de slagwijze | perforeren van PCB/FPC met perforatie-sterf |
| Het van de ponsenmachine levertijd | Binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Het van de ponsenmachine levertijd | Binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | een jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |